Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szemránckrémet tudnátok...

Milyen szemránckrémet tudnátok ajánlani egy 50-60 év felettinek?

Figyelt kérdés

Az anyukámról van szó, 60 éves és megkért nézzek neki egy jó szemránckrémet, mert megjelentek neki a szeme alatt.

Tudom hogy a megelőzés a legjobb és a meglévőkön plasztikai sebész tud segíteni, de nem akartam ezzel elkeseríteni. :-(

Nem nagyon foglalkozott velük eddig, pedig évekkel ezelőtt vettem neki korának megfelelő érett bőrre való arckrémet szemránckrémmel, a krém bevált neki, használta, a szemránckrém ott porosodott mondván hogy szerinte nem kell szemre külön krém. :-/ (Most meg engem kért szerezzek neki).

Szegénykémnek elég száraz, vízhiányos a bőre, érzékeny, olyanra lenne szükségem amelyik legalább a szárazságból és vízhiányból fakadó ráncokat halványítja.

Lehet akár drága, márkás is, nem fogom rá sajnálni a pénzt most megtehetem hogy meglepem valami minőségivel.

Nem muszáj drágának lennie, de ha drága és tényleg jó, megéri, akkor megveszem neki.

Az Annemarie Börlind-en gondolkodtam, annak szépek az összetevői, vagy az Ilcsi görögszénás/csengőlinkáson.

Az ilyen nagy márkák krémjeivel az a bajom, tele vannak alkohollal vagy glicerinnel az hosszú távon nem hidratál.

Előre is köszönöm!!



2017. ápr. 20. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Helia D nagyon jó!
2017. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!