Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani valóban...

Tudnátok ajánlani valóban hatásos férfi szemránckrémet?

Figyelt kérdés
páromnak szeretnék venni,de nem igazán találtam.. 35 éves.
2015. ápr. 19. 10:52
 1/5 A kérdező kommentje:
illetve amiket eddig vettem(avontól), azok vagy nem használtak semmit,vagy csípte a szemét és feldagadt.. :(
2015. ápr. 19. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Elég jó, jó áron. Vagy ha drágább is okés akkor Clinique, Estée Lauder. Avon felejtős, ott gyenge minőségű cuccok vannak csak.

2015. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a női krémek is jók, a men felirat csak marketingfogás.

illatmenteset keres, az nem irritál.

hidratálásra jó a balea men golyós szemkörnyékápoló, de ráncokat szerintem nem tüntet el.

a paula's choice márkát ajánlom. drága, de jó kis hatóanyagokkal dolgoznak, anyukám a paula's choice resist intensve wrinkle repair retinol serum-ot használja, jó eredménnyel.

2015. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj, de ezek az avonos es origkames termekek nem tul jo minoseguek. Egy bizonyos korben nepszeruek, de vasarolj inkabb gyogyszertari termekeket, ugy ertem olyan kozmetikai szereket, amiket ok forgalmaznak, de nem ok keszitit. A Vichyt nem ajanlom. Eucerint OK.
2015. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam,hogy az Anew beválhat neki, az árából kiindulva,illetve "megettem" a reklámukat. Az is női volt.

Köszönöm a tippeket, valóban inkább olyat keresek ami nem teljesen mű, az ára meg egy normális határon belül természetesen még elmegy mivel ezek a krémek általában elég sokáig tartanak és ha még valóban használna is... :) Rákeresek mindegyikre!

2015. ápr. 19. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!