Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon-nagyon szőrös vagyok...

Nagyon-nagyon szőrös vagyok 14 éves létemre, sokan mondják hogy ezért hamar fogok megkopaszodni igaz ez?

Figyelt kérdés
A hátam, hadak, mellkasom, remélem és úgy mindenhol csupa szőr vagyok. 165cm és 48kg vagyok. A családban nem volt kopasz , de ennyire szőrös ember sem. Mégis kopasz leszek?

2017. ápr. 20. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Erősen valószínű, sok a tesztod.
2017. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nincs összefüggés


Most lehet, hogy sok a tesztoszteronod, bár ezt sem hiszem, mert alacsony vagy. Inkább csak genetikailag szőrösödsz jobban/hamarabb.

De ha most sok a tesztód, akkor se biztos, hogy magas is marad később is.

És ha később is magas marad, akkor se biztos, hogy kopaszodni fogsz tőle. :)


A kopaszodást az idézi elő, ha a hajhagymáid érzékenyek a tesztoszteron bomlástermékére egy -azt hiszem- dht nevű anyagra. De nem minden férfinak érzékenyek rá. Akinek érzékenyek, az alacsony teszto szint mellett is megkopaszodhat, aki nem érzékeny rá, az magas mellett sem.


És még akkor, ha elkezdesz kopaszodni, is léteznek olyan szerek, amik direkt lassítják a kopaszodás folyamatát


de ne aggódj még ezen, mert még a végén bár kopasz nem leszel, a gondtól megőszülsz :D

2017. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi van??? Miért lennél kopasz???
2017. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nem leszek kopasz.
2017. ápr. 22. 07:17
 5/11 anonim ***** válasza:
És milyen a hajad? Sűrű? Ritka? Erős vagy vékony szálú? Sötét vagy világos színű szőrzeted van?
2017. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fekete hajam és szőrzetem van, a szőrzetem hosszú sűrű és erős szálú.
2017. ápr. 23. 17:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek alapján egyáltalán nem valószínű, hogy hamar megkopaszodnál. Sőt! :) De az komoly, hogy a hátadon is van szőrzet 14 évesen?
2017. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen eléggé szőrös a hátam is.
2017. ápr. 23. 18:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,mindenem erősen szőrös. Remélem nem leszünk kopaszok.
2017. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen független. Apám nagyon szőrös, de még mindig van bőven haja, pedig már 45 éves. Nekem is erős szőrzetem van, emellett pedig nagyon durván kopaszodok is, szóval nincs feltétlenül egyenes arányosság.
2017. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!