Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szabadulhatok meg az...

Hogyan szabadulhatok meg az orromon kinőtt pattanástól?

Figyelt kérdés
Tegnap du lett egy kisebb piros dudor az orromon, nem fájt ha hozzá értem, de nem birtam ki, hogy ne piszkáljam, darabokban kis "kígyók" jöttek ki. Estére más úgy megnyomtam, hogy vér majd színtelen geny vagy víz nem is tudom. Reggelre sárgás gennyes púp fogadott. Kinyomtam, mivel műkörmömvan kicsit megcsuszott az újjam és bőrt is levitte a helyéről, azóta folyamatosan nedves vagy hogy is mondjam vizes a felszíne. Kentem rá körömvirágot de nem vitte le a pirosságot, nem dagadt teljesen levan apadva csak a seb és körülötte pirosság van amire érzékeny az orrom. mit tegyek rá? előtt aftershavet tettem rá, hogy az alkohol kicsit fertötlenítse.
2017. ápr. 21. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

főzz kamillateát és borogasd azzal. a kamilla jó gyulladáscsökkentő :)

de vigyázz, ez a borogatás szárítani is fog.

2017. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ott rontottad el, hogy a vér után is nyomtad.

az a színtelen váladék valami, amit nem szabad kinyomni a pattanásból ... ezt megtanultam a sok nyomogatós év után :D


ez a színtelen váladék segíti a bőrt a gyógyulásban


szerintem most már bármit teszel rá csak rosszabb lesz

hagyd

én ilyenkor szoktam rátenni egy sebtapaszt és azt mondom balesetem volt :D (végülis igaz)

sebes lesz és sok idő, mire teljesen eltűnik

2017. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kenj rá teafaolajat!
2017. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!