Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan nagyon csúnya a homlokom...

Olyan nagyon csúnya a homlokom a sok pattanástól, miteszertől és sebhelytől:/ Valami tutira bevált tipp? (kép)

Figyelt kérdés

Rengeteg mindent próbáltam.. 2hetente járok kozmetikushoz,már többször is voltam bőrgyógyásznál,írt fel zinerytet,de semmit nem használt. Próbáltam már mindenféle arctonikot,arcradírt,neogranormont,fogkrémet,teafa olajat,aloevera gélt,élesztőt,volt, hogy nem kentem rá semmit csak vízzel meg szappannal mostam,mert azt mondták,lehet h a sok sz.rtól ilyen,de már legalább 3 éve szenvedek vele,és már nagyon elegem van ebből:(

Most,hogy kisütött a nap elkezdett foltosodni is,és nagyon csúnya:/

[link]

és akkor ezen a képen még tűrhető...

Mondtam már anyának h valami gyógyszert kéne erre szednem,de nem engedi:/ És olyan rossz mert semmi önbizalmam nincsen,és mindig az az érzésem h mindenki a homlokomat nézi,utálok világosba lenni mert akkor mégjobban látszódik és nemtudok már mit csinálni vele:/


2013. ápr. 16. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Bánom is én milyen a homlokod, ha ilyen szép a szemed! :)
2013. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Forralj kamillát vízben(nem kell sok) és azzal gőzölj, vagy borogasd az arcod, barátnőmnek, és más ismerősömnek is bevált. Legjobb ha gyógyszertárban vesztek kamillavirágzatot és abból készíted el.
2013. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltál már vizsgálatokon, vérvétel, hormonok, stb? Nincs valamilyen betegséged, emésztési gondok? Rendszeresen egészségesen étkezel? Kerülöd a cukros, zsíros, olajos, fűszeres dolgokat? Alszol eleget? Iszol elég vizet? Gyógyszert semmiképp nem kell szedned, még annyira nem súlyos a helyzet, főleg ha csak a homlokod ilyen. Szerintem te sokkal rosszabbnak látod magadon ezt, mint amilyen valójában.
2013. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt az arcon sőt még rosszabb is, én az avontól vettem a pattanásomra egy zselés krémet 1000ft volt egy kis tubussal de napi 3x kenésel már 2 nap alatt látszik,a változás
2013. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon szépek a szemeid :O Amúgy nekem meg az arcom két oldalán ilyen, nővéremnek is olyan volt, 20éves korára elmúlt... legalább remény van :D
2013. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen a hajad? Van frufrud? Ha igen, az is segíthet, ha elkötöd a hajad, amikor éppen nem mész sehova. Az én lányomnál is ez mulasztotta el a homlokán levő rengeteg pattanást, sőt tudok még egy-két tizenévest mondani példának az ismerőseim közül, akiknél szintén pozitív változást hozott az arcból kifésült frizura.
2013. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dorcsuu ***** válasza:

Az én homlokom még rosszabb... Teljesen átérzem a helyzetedet, ha alapozó vagy BB krém nélkül lépek ki a szobámból, a saját családtagjaim jegyzik meg, hogy kéne már valamit csinálnom a fejemmel... De ez nekem nem vesz le az önbizalmamból. :) Szerintem neked se kéne, egyáltalán nem vészes a helyzet. :)

Nekem egyébként az Ilcsi fekete szappan bevált, jelentősen csökkentette a patik számát. (Bár még így is van bőven)

2014. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!