Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogyas utan rámcok, el fognak...

Fogyas utan rámcok, el fognak tünni?

Figyelt kérdés

Az arcom mindig ránctalan volt, jò geneket örököltem, viszont ahogy lefogytam 20 kilót kisse elmelyultek az orrom es a szam közötti nevetöráncok, nem súlyosan de markasabbak lettek.,

Van esely h visszahúzódik ?

40 éves nö vagyok



2017. ápr. 22. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A ráncok nem fognak fogyás miatt eltűnni. Az élet a test használásával már öregszik és ráncosodik.Egyszer mindenki öregszik és ilyesmik.
2017. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó géneket örököltél, hanem fiatal voltál és kövérkés, így nem voltak ráncaid. Idősebben és soványabban persze, hogy látszanak. Valamit segít az ápolás, vízivás és testmozgás, de 20 éves már nem leszel.
2017. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!