Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Őszülés stressztől?

Őszülés stressztől?

Figyelt kérdés
29/N vagyok, anyukámnak ennyi idősen már sok ősz hajszála volt, apukám viszont csak a 30-as évei vége felé kezdett őszülni. Kb. 10-15 ősz hajszálat találtam a halántékomon, nagyjából fél év alatt lett ennyi, előtte csak 1-2 volt. Elég stresszes időszakom volt, de úgy néz ki, nemsokára jobb lesz majd, és utána több időt tudok majd magamra fordítani, sportolni, pihenni, jógázni, stb. Le tudom lassítani/meg tudom állítani picit az őszülést ezzel az életmódváltással, vagy most már készülhetek lélekben, hogy pár éven belül látványosan több ősz hajszálam lesz? :D Van valakinek tapasztalata? Van itt olyan, akinek az első ősz hajszálak megjelenése után stagnált egy darabig? Vagy akkor már gyorsan őszül a többi is?
2017. ápr. 23. 14:52
 1/2 anonim válasza:
Nekem már 20 évesen voltak ősz hajszálaim, és nem a stresszes életmód miatt, de tény, hogy amikor kicsit húzósabb időszakom volt, több jelent meg rövidebb idő alatt. Ha változtatsz és nem vagy annyira hajlamos rá, szerintem le tudod lassítani a folyamatot. :)
2017. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tök jó, pont ilyesmire voltam kíváncsi, hogy van-e ilyen :) Köszönöm a választ!
2017. ápr. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!