Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon durván zsírosodó...

Nagyon durván zsírosodó arcbőr ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon zsírosodik a bizonyos "T-alakban" az arcom, tehát homlok, orr és az áll részén. Alapjáraton nem pattanásos az arcom, sőt évente 1-2x van hogy megjelennek pattanások, egyébként alig akad. Oda fajult a dolog hogy reggelente 3 réteg alapozót teszek az orromra ( ott a legdurvább a helyzet ) emellett naponta többször púderezek és meg így is estére szinte nulla réteg van az orromon mert a zsírtól lejön minden... RENGETEG mindent kipróbáltam már..:zsíros bőrre alapozót, primert, 100 féle krémet, pakolást, hintőport..stb. Eddig semmi sem jött be, tehát kérlek segítsetek, mindenféle praktikát,tanácsot, tapasztalatot szívesen meghallgatok!

Van rajtam egy kis felesleg és már diétázok és edzek hogy ez lemenjen..lehet ettől is lehet, Nemtudom. Várom a válaszokat! Köszönöm :)


2017. ápr. 24. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Szokj le a szar kencefucékről és nem lesz zsíros

Egyrészt hadználj normális, minőségi cuccokat, másrészt meg nem kell vakolni

2017. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt olyan is hogy semmivel nem kentem magam, nem sminkeltem és mégis ugyan ez a helyzet. És minőségi termékeket használtam eddig is.
2017. ápr. 24. 23:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg azt hozza tennem az első válaszoló észjárás alapján, úgy tűnhet hogy ezerféle krémmel kenem minden nap az arcom, ez NEM igaz! A napi rutin úgy nez mi hogy: reggel arcmosas habos arcmosoval, utána smink, este smink lemosasa micellas vízzel, és meg fürdés közbe szoktam használni hetente 1x borradirt és 2-3x krémes arclemosot zsíros bőrre. Ritkán veszem pakolást és azt használom heti 1-2x . Ennyi. Nem kenem 600x fele dologgal magam mielőtt félre értés lenne.
2017. ápr. 25. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Távolítsd el az elhalt hámsejteket és használj heti 2x L'orèal detox maszkot.
2017. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És hidratáló?
2017. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4nek Koszi! Kiprobalom :)

Hidratalot nem használok jelenleg, de néha szoktam maszkot meg krémet is. Milyet ajánlanal?

2017. ápr. 25. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!