Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire furcsa, ha a fülem...

Mennyire furcsa, ha a fülem és a fülem mögött a mosdókagylónál mosom meg zuhanyzás után, és nem még a zuhany alatt?

Figyelt kérdés
Állítólag zuhany alatt könnyebb, de nekem úgy nem olyan kényelmes. A fülem mögötti részt még néha a zuhany alatt mosom meg, de a fülemet mindig külön.
2017. ápr. 25. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi vagy te, spániel?
2017. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Furcsának furcsa, mert én nem így csinálom, de nem hinném, hogy téged fürdés közben és után annyian néznének. Csináld úgy, ahogy szeretnéd, ahogy neked jobb.
2017. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam.😅 Bár én elősször arcot fület mosok kisminkelem magam és úgy fürdök elég furcsa szokás de kiskorom óta ígyvan ugye anyu is így csinálja nyilván innen jött nekem is.
2017. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos kevésbé lesz vizes a hajad. Vagy tudjamisén 😂
2017. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!