Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan visszanő a...

Nagyon gyorsan visszanő a kiszedett szemöldököm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már mindennap szedem a kiálló szálakat a szemöldökömből csak az a baj hogy másnapra újra látszik. Szemöldökcsipesszel szedem. Mit csináljak? 15/L

2017. ápr. 25. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázd. Először kozmetikussal később már magad is csinálhatod ha el lesed a trukkoket es bator vagy.
2017. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, de egy idő után egyre lassabban nő vissza. Lehet, hogy végül ki is kopik, bár ahhoz sok év kell.
2017. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is így volt. 14 évesen kezdtem szedni, de kb. 19 éves koromig mindennap kellett szednem, hogy ha suli volt, vagy menni kellett vhova. (Ergo, nem itthon ültem.)

De mára csak kétnaponta kell szednem, év valahol (a felső szemhéjam fölött középen) már nem is nő annyira. Engem legjobban a két szemöldök között zavar a jelenléte. :( 21N

2017. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is brutál,napi szinten szednem kell.
2017. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!