Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinteten jól nézki ha egy...

Szerinteten jól nézki ha egy fiúnak felül a szőke haja van oldalt és hátul pedig barna?

Figyelt kérdés
Fiúvagyok és már egy beszeretném festeni a halyamat olyanra hogy oldalt és hátul barna felül meg szőke.Azért csak felül szeretném befesteni szőkére mert oldalt nagyon rövid a hajam (kopasz) és nagyon hamar lenőne ott és furán nézne ki.

2017. ápr. 25. 18:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a zárójelbe azt akartam írni hogy (nem kopasz)
2017. ápr. 25. 18:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég gyakran levágatod/borotválod a hajadat oldalt és hátul akkor jó lehet akér, de ha hagyod hogy megnőjjön a barna rész akkor meg nagyon ronda lehet - szerintem, de nehéz elképzelni. Ez attól is függhet hogy felül milyen a hajad (frizura, hosszúság) meg az arctól is
2017. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Főleg, hogy a legtöbbb srác a szőkítés után meghagyja csibesárgán a haját.
2017. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
A legvègső esetben sem, nagyon undorító
2017. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé viccesen és h..lyén fogsz kinézni.
2017. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

férfiként akkor is necces a hajfestés, ha az ősz hajat akarod eltüntetni, egyébként pedig társadalmilag tilos.

ha befested, annyi erővel a homlokodra is tetováltathatod azt a bizonyos négybetűs szót, ami b-vel kezdődik, és van benne egy z is...


az nem gond, ha vágysz rá. én is férfi vagyok, és egyszer z életben kíváncsiságból szívesen megnézném, milyen lennék szőke hajjal, de sose lépném meg ezt.

2017. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Neeem nem nem nem
2017. ápr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mennyi idos vagy? Egy tizen huszon evesnek siman jol all, nem ertem miert lenne valaki ezert meleg mert festi a hajat..
2020. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én ìzlestwlennek tartom és cikinek erzem
2021. dec. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!