Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha fentről szedem a szemöldökö...

Ha fentről szedem a szemöldököm az nem nő egyre fejebb?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta hogy ne szedjem fentről a szemöldököm mert az egyre feljebb fog nőni. Ez mennyire igaz?

2017. ápr. 25. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem igaz
2017. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szervezet intelligens. Ha fentről szeded, az alsó részen fognak addig alvó száak aktiválódni, ha lentről szeded, a felső ívén "hajtanak ki" új szálak.


Viszont ez az egész csak egy ideig működik, amíg még vannak alvó hagymák.

2017. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne szedd fentről mert elveszti az ívét és ocsmány lesz a szemöldököd. Vagy inkább szedesd ki egy kozmetikussal.
2017. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fentről tényleg ne szedd,elveszíti a formáját,mellesleg ha elrontod,az nem túl szép.Csak alulról.
2017. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kozmetikus fentrol is kiszedte meg oldalrol is, hat gyonyoru vagyok. Azota is koszonom szepen neki. Megerosodtek a szslak ugyanugy, mint lent es feljebb is "nott". Valahogy rendben tartom. Azota csak magamnak szedem.
2017. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!