Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fessem vörösre a hajam?

Mivel fessem vörösre a hajam?

Figyelt kérdés
Az kiinduló szín világos barna, sosem volt még festve, két éve egy ombre szőkítésen estem át, de az már teljesen eltűnt a hajvágásoknak köszönhetően. A szemem zöldes szürke, a bőröm világos, kissé sárgás, de inkább áttetsző. Nagyon tetszik a vörös hajszín, szeretnék erre váltani. Mivel tegyem ezt meg? Hennát, vagy kémiai festéket válasszak? Ezen belül milyen márkát? (A színeimet azért írtam le, mert nem tudom biztosan, hogy jól állna e.) A válaszokat előre is köszönöm!
2017. ápr. 28. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én is ezzel festettem, de mivel én mindenből szilikonosat használtam előtte + extrém sötét barna hajam van, csak vöröses fény látszik :(

Érdemes venni hozzá erősebb illóolajat, mer a szaga számomra a hányingerrel egyenlő. Amikor éjjel a hajamon volt, alig bírtam aludni, erős parfümmel kellett befújnom magam, hogy valamilyen szinten elviselhető legyen. Én 2-3 hete festettem, de ha hajat mosok, még mindig előjön az a tipikus "ázott kutya" szag. De a szárítás után nem érezni. Érdemes az oldal blogján is utánaolvasni. 21N

2017. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a világos barnánál lehet kell majd indigó por is, hogy ne legyen nagyon rikító vörös (amennyiben nem olyat szeretnél). De fb-on írhatsz az oldalnak is, 1 napon belül nagyon kedvesen válaszolnak, segítenek. Előző vagyok
2017. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!