Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már oylan veletek hogy...

Volt már oylan veletek hogy többet vágott a fodrász a hajatokból mint amit kértetek?

Figyelt kérdés

Van ilyen történetetek? Mikor történt és milyen azóta a hajad? Mit mondtál a fodrásznak?

Én évek óta nem mentem fodrászhoz mert meg akarom tartani a hajamat, magamnak vágom a végét és szép. De testvérem az esküvője előtt elment hogy felfrissítse a végét, erre a fodrász a mell alá érő haját majdnem a válláig felszedte.. Ez szerintem olyan undorító, direkt csinálják? Jó hogy ha töredezett akkor jobb mindet levágni, de ha egyszer 10 centit kért akkor annyit vágjon..Veletek mi volt?



2017. ápr. 29. 19:35
 1/9 A kérdező kommentje:
olyan** :D
2017. ápr. 29. 19:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vállig érőből akartam áll alá érőt,erreföl halántékig érőt vágott. 13 éves voltam. Kuglifejűnek csúfoltak hónapokig.
2017. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig annyit vág amennyit mondok, de egyszer az egyik felét rövidebbre vágta mint a másikat..még az volt a szerencse, hogy göndör hajam van és úgy nem nagyon látszott, csak ugye vizesen.
2017. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egyik barátnőmnek valami 10 vagy 15 centivel többet vágott le a fodrász, mint amennyit kért, akarata ellenére, mondván, hogy töredezett neki nagyon. Amúgy én nemtom. Ja és amúgy még így is hosszú maradt a haja egyébként. Olyan 20 centis körül volt asszem vágás után is. Amúgy lehet, hogy a számokat eltúlozta, nem is beszéltünk már akkoriban minden nap; meg egyébként is, hogyha vágnak a hajból, kisebb lesz a súlya, és még följebb is ugrik. De valami durva számot mondott egyébként centiméterben, tényleg valami 10 vagy 15-öt mondott; én azt hiszem, hogy inkább 15-öt. Amúgy azt hiszem, hogy ahhoz a fodrászhoz jár mindig, szóval már ilyen barátnőkféle viszony is alakult ki közöttük, azért merhette megtenni a fodrász, hogyha tényleg olyan sokkal többet vágott.
2017. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik fodrász ezt csinálja. Nekem mindig fenékig érő a hajam eleinte fodrász vágta 5 centi helyett a sima 15 lement de nálam ezt 4 szer eljátszották 4 különböző fodrász.Ezért nem is járok fodrászhoz magamnak vágom festem. Egyébként azért csinálják mert elősször ugye vág a hosszból nos már ekkor levágja azt a 5 centit ezután "összevágja" a hajat tudjátok mikor így tincsenként kiemeli bizonyos szögbe, na itt még lekapkodják a többi 5-10 cwntit azt így lesz a fenékig érő hajból hátközép. Nem hinném hogy direkt csinálják csak nem jól számolnak. Némelyik fodrász olló bevan centizve mint egy vonalzó na egy ilyet szivesen ajándékoznék nekik bár nem vennék hasznukat.
2017. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, másfél éve mondtam, hogy 3 cm-t kb vágjon le, mondta hogy többet kell úgy 5-öt. Mondom jó legyen. Erre levágta a mellig érő hajam szinte vállig érőre. Azóta se mentem fodrászhoz. Vágom magamnak. Oldafufrut is, végeket is. Szerencsére gyorsan nől a hajam.
2017. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb koromban (8-11év) a fodrász rendszeresen az államig felvágta, holott vállig érőt kértem. 15 éves koromban elmentem egy másik fodrászhoz, aki a hátközépig érő hajamat a nyakam aljáig vágta, pedig kicsivel váll alá kértem. Ott telt be a pohár. Azóta sem voltam fodrásznál, otthon szoktam vágni, és azóta fenékig ér a hajam :)
2017. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ja, utálom isőket azóta :D

most egy nőcit ismertem meg, ő ügyes, most nyírta ahajam hátul (nagyon sok és időigényes lenne ritkítani). már vágott is. és tényleg csak 1centit :) de előtte kb mindenki elcseszte.

2017. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor mázlid vagy hogy legalább találtál egy jót. amúgy köszönöm mindenkinek, ha valakinek van még ilyen leírhatja :)
2017. máj. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!