Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Megbántátok, hogy...

Lányok! Megbántátok, hogy levágattátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezném akiknek hosszú derékig vagy csípőig erő haja volt és egyből körülbelül vállig vagy rövidebbre vágattátok. Megbántátok vagy tetszik/elégedettek vagytok vele? Kort is írjatok legyszi.

Előre is köszi a válaszokat :)



2017. ápr. 26. 17:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, epp hajvágás elott állok :D kb a popsimig er a hajam es le szeretnem vagatni jóval rovidebbre. :)
2017. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok :D
2017. ápr. 26. 17:45
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly a hátam közepéig ért a hajam és most a vállamig ér.

Nem bántam meg, nem kell annyit bajlódnom a hajammal.

15/L

2017. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon megbántam, gyönyörű hajam volt, és elrontotta a fodrász a fazont... Két év kellett, hogy normális legyen.
2017. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
En nem bántam meg. Tavaly szeptemberben vágattam le hátközépig érő hajamat állig érőre. Most a vállam alá ér egy kicsivel. Sokkal jobb így. Soha többet nem akarok olyan hosszú hajat.
2017. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja és 15/L
2017. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ugyan nem nagyon, de derékig érőből levágattam váll alattig érőre. Az elején imádtam, hogy könnyebb mosni, fésülni, stb, de utána őszintén megbántam. Szerencsére most újra hosszú, és nem szeretném megint levágatni.
2017. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ma 19:56


Akkor te is utáltad a hosszú hajad?

Nekem is hasonlóan rövid lett, mint a tiéd! :D

Mintha ikertestvérem írta volna, amit te leírtál :D


15/L

2017. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Metionin ***** válasza:
Többször vágattam már le derékig érő hajat vállig vagy állig érőre. Sosem bántam meg, frissült a hajam és igazából egy év alatt lazán visszanőtt, gyorsan nő a hajam. Most is decemberben vágtam le vállig érőre és jelenleg mellig ér.
2017. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tizenéve vágattam belőle nagyon sokat, fenékig érőből lett 20-25 centis. Nem bántam meg, mert nagyon ronda volt már a hosszú, szétégett, töredezett hajam, és olyan jó könnyű lett a fejem a vágás után, mint utoljára gyerekkoromban. Azóta mindenféle hossz volt már, most derékig ér, nemrég vágattam belőle. Sosem sajnálom, mert úgyis gyorsan nő, karbantartani pedig muszáj, különben úgy néz ki, mint egy szalmakazal.
2017. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!