Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A menstruáció végén (értem...

A menstruáció végén (értem itt a 7 napomból a hatodik nap végén) lehet e hajat festetni, vagy még erre is vonatkozik az, hogy meglehet, hogy ledobja a hajam a festéket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok hasonló kérdés van, és hogy emberfüggő ez a dolog, de arról még nem olvastam, hogy akinek hajlamos rá a haja, hogy fakóbb lesz az ebben az időben történő festéskor, annak a menstruáció végén is fog-e produkálódni ez a "hiba".

2017. ápr. 30. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
bármelyik napján be lehet festeni, ez egy hülye városi legenda, olyan mint az, hogy ha belehamuzol a sörbe akkor jobban megárt.😅
2017. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mamám azt mondta hogy ha megvan akkor nem fogja meg a hajat a festék. Én volt hogy így mentem el fodrászhoz, befogta a hajam nem volt semmi komplikáció szóval szerintem ez egy butaság. Vagy csak a régi hajfestékek voltak ilyenek, biztos nem alaptalanul mondják.
2017. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!