Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitol hullhat a hajam? Hogy...

Mitol hullhat a hajam? Hogy allitsam meg, es esetleg dusitsam vissza?

Figyelt kérdés
Vilag eletemben rengeteg, vastag szalu hajam volt, aztan mostansag az utobbi honapokban arra lettem figyelmes, hogy minden hajmosasnal rengeteg szal kijon. Mar most sokkal kevesebb hajam van mint egy eve, kb fele annyi... :D es meg mindig jon ki hajmosasnal, akkor is ha ossze van fogva es kiveszem a hajgumit, abban is benne marad sok szal.. Ti mit ajanlotok hajhullas ellen, illetve tudtok valami bevalt gyogyszertari szert , ami dusitja a hajat? Tenyleg kicsikorom ota dus hajunak voltam elkonyvelve, aztan most en lettem a "ritkabaju" :/

2017. ápr. 30. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

1. vitaminok: [link]

2. stresszmentes élet

2017. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vashiany, vagy belso problema. Vervetelt ajanlok. Ja es fogamzasgatlotol is lehet.
2017. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zora242 ***** válasza:
Én a follione-t tudom ajánlani, van kifejezetten nők és férfiak számára kifejlesztett formula, ezt vitamin italkoncentrátummal és hajhullás elleni samponnal tudod kombinálni. 2 hónap után már észlelhető a változás, persze ehhez be kell tartani a használat rendszerességét.
2017. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legutolsó hozzászólás is tipikusan a gyártó embere. Hazabeszél. Én is kopaszodok régóta és az a tapasztalatom, hogy az ilyen kétségbeesett férfiak még a "kutyasz*rt" is fejükre kennék havi 10-20ezer fortintért csak legyen remény (mint én). Nekem is volt hosszú hajam, szintén rengeteg hullott ki, nem is nőtt vissza. Voltam bőrgyógyászoknál is. Egyesek szerint ilyen meg olyan betegségem van meg ezt meg azt kenjem a fejemre, de az egyik elég világosan megmondta, hogy kopaszodok és ez ellen nem lehet tenni semmit, max. lassítani lehet. Ez van! :-( Próbáld ki a minoxidil-es cuccokat. Sajna ez sem mindenkinek hat! :-(
2019. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!