Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » UV-mentes Tanity barnítást...

UV-mentes Tanity barnítást próbálta már valaki Nyíregyházán a D-fitnessben? Most használnám először,2 hét múlva megyünk nyaralni.

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én is Nyíregyházáról vagyok :) Most már nem élek ott,de még amikor ott éltem bejött a divatba a tanity és elmentem ,mert hát lekes szolis voltam és sosem voltam elégedett a barnaságommal.

Amit már most leszögezek,nem éri meg sajnos:(

Én 2x megcsináltattam ,azután rájöttem,hogy nagyon nem jó. 5000ft volt akkoriban egy fújás plusz vettem mellé krémet ami szintán 5000Ft,az viszont nagyon megérte,szépen barnít és elég sok anyag volt benne.

Engem anno a legerősebb színnel fújtak le,mert én külön kértem és amúgyis volt egy nagyon erős szoli barnaságom. Aznap és másnap gyönyörű barna voltam,a világ legbodlogabb emberének éreztem magam. Dee első zuhanyzástól kezd kopni rólad,kb folyik rólad a szín,és elkezdődik a foltosodás és a sárgulás :S Annor odajött hozzám a tanárom óra után,hogy aggódik nem-e kaptam májbetegséget :DD Nem győztem takargatni a foltos nyakam,kezem. Az ágyamon a fehér lepedő egyre sárgásabb lett xd No komment. Nem ajánlom,hogy elmenj nyaralni ,mert amikor elkezdesz barnulni a napon tuti foltosan fogsz lebarnulni,mert még rajtad lesz a tanitys barnító is :S

2018. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!