Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha eddig borotválkoztam és ha...

Ha eddig borotválkoztam és ha most abba hagyom milyen lesz?

Figyelt kérdés
Ha eddig borotválkoztam, és ha most abba hagyom akkor jó lesz vagy rossz? Vissza fog állni a nem szúrós puhára, és nem fog látszani,vagy már soha nem lesz olyan? 14/F

2017. máj. 1. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan már nem lesz, esetleg mivel még csak 14 vagy -lehet, hogy nagy hülyeséget mondok -, de ha elkezdenéd gyantázni, talán akkor állna vissza.

De az hülyén néz ki.

2017. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A hajad se nő jobban attól, ha vágod a végét. Ez csak egy buta tévhit. Az embernek ahogy halad az idő, durvább lesz magától is a szőre (az más dolog, hogy a gyantázástól tényleg kikopik, mert a szőrtüsző mindig sérül, ha kihúzzák a szőrt, majd egyszer csak leáll). Csak ugye sokan korán kezdenek borotválkozni, és a későbbi szőr és a borosta is keményebb, mint a korábbiak. Ezért jött ez a hülye gondolat.
2017. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!