Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából világosbarna?

Sötétbarnából világosbarna?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az eredeti hajszinem sotetbarna, a szemoldokom viszont vilagosbarnas es annyira nem tetszik amikor nincs valamivel kihuzva a szemoldokom, ugyanis olyankor eleg furcsan nez ki :( es ezert rajottem, hogy szeretnek vilagosabb hajat, peldaul vilagosbarnat, ami illik a szemoldokomhoz (alapbol nem sminkelem magam, csak szemoldokspiralt hasznalok pont ezert). Ilyen a jelenlegi: [link] es ilyenre vagyom: [link] (vagy legalabbis hasonlora) hogyan lehetseges ez? Nem akarom az egeszet leszivatni, viszont hallottam egy olyan megoldasrol, hogy ha platinaszoket, vagy hamvasszoke festeket kene a hajamra, vilagosbarna lesz. Tegnap ota kezdek "vilagositani" alkalmaztam citromos pakolast es vasaroltam egy szoke hajra valo sampont, de nem sok remenyt fuzok hozza. (Balea vilagosito sampon) ti mit ajanlotok? NEM akarok leszivatni a hajambol, nem akarom tonkretenni :) de nagyon vagyom ra. Egyeb otletek? Elore is koszonom!

2017. máj. 3. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A dobozos szőke festékben is ugyanúgy hidrogén peroxid van = szőkítő. Anélkül nem tudna világosítani a hajadon. Menj fodrászhoz, ez csak pár árnyalatni világosítás, nem fogja tönkretenni a hajadat. Otthon ne csináld mert a szőke festék pont hogy direkt nem sötét hajra van és hiába raksz rá hamvasat, elég valószínű hogy narancssárga, foltos haj lesz az eredmény.
2017. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Komolyan szerintem oktatni kene az iskolaban ezt a hajvilagositas dolgot, akkor nem lenne ennyi hulye kerdes. Szerinted megis mi szivja le a hajat? A hidrogen peroxid. Vilagosabbra nem lehet festeni a hajat, amikor vilagosabbra fested akkor valojaban leszivod.

A citromos, ecetes pakolasoknak pedig a savtartalma marja ki egy kicsit a haj szinet, de csak minimalisan vagy semennyire. Szoval az a terved, hogy eloszor kicsit savval maratod a hajad, biztos ami biztos, roncsolod a felszinet. Aztan ramesz a hidrogenperoxidos festekkel, abban a hitben, hogy nem leszivod a hajadat. Erre most mit mondjak...?

2017. máj. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!