Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágjam egyenesre a hajamat?...

Levágjam egyenesre a hajamat? Vagy hagyjam, és majd nyáron?

Figyelt kérdés
Jelenleg u alakú a hajam, de én egyenesre szeretném majd. Frufrum nincs, de nagyon megtetszett, tudom hogy régebben nagyobb divatja volt.

2017. máj. 5. 08:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia. Miert varnal vele nyarig? Es kit erdekel hogy a fufru ma nem divat? Ha tetszik hord!
2017. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyár végén szerintem mindenképpen kéne vágatni, mert akkor jobban roncsolódik a haj (nap, strandolás, stb.). De attól még levágathatod most is.

Frufrut is nyugodtan vágathatsz. Szerintem jobb is, hogy nem olyan nagy divat már, mert akkor mindenkinek volt, annak is, akinek iszonyat bénán állt. Most meg inkább az vágat magának, akinek valóban jól áll.

2017. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szeretnék frufrut, de sokak szerint nem állna jól nekem. Azt hozzáteszem óvodáskoromvam volt és nagyon jól állt. Na meg apu, azért lecsesz mert leszeretném(vagyis csak egy picit) vágatni a hajam rövidebbre. De ne egy rossz apát képzeljetek el, csak úgy hogy -Figyelj lányom, olyan gyönyörű hajad van, ne vágass belőle sokat-

10 centit szeretnék, ő 2 centit szeretne. Ki érti a szülőket?

2017. máj. 5. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Húha, velem is ugyanez van, csak frufru terén.

Apa nem érti, hogy miért vágatnám le, hisz utána nagyon lassan nőne le. Nekem mindenki azt mondja, hogy jól állna, érdekes lenne, de apát nem merem megkérdezni mégegyszer.(4.-ben is volt, bár akkor inkább az arcom volt vállalhatatlan így nem tudom.) xD


Én viszont úgy gondolom, hogy inkább most, mint később.

Csak attól félek, hogy sportolás közben zavarna. :/

Amúgy én nyár végén gondoltam, hiszen akkor valóban nem szívja ki a nap annyira és teljesen új külsővel kezdheted a tanévet. :DD

2017. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem fél év alatt lenőtt a frufru.

Ha még se állna olyan jól, akkor egy hónap alatt,na jó inkább két hónap alatt megnő olyan hosszúra,hogy oldalra fésüld.

Addig pedig fel is lehet csatolni.

Szerintem jó,ha kísérletezünk a frizurával, nem ragadunk le egész életünkben u gy an olyam frizurán

2017. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!