Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy ha egy...

Miért van az hogy ha egy fiunak pl derékig érő hosszú dús haja van frufru nélkül főleg ugy ahogy az le nőtt azt még elfogadják, de ha a vége egyenesre van vágva, esetleg frufruja is van azt le buz. ák?

Figyelt kérdés

#hosszú haj #haj szép haj
2017. febr. 14. 13:27
 1/5 anonim válasza:
Hát mert maradi bunkók!
2017. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egyenesre vágás mint egy dolog bár srácoknak (meg szerintem úgy mindenkinek) jobban szokott állni a V alakúra vágott haj, hosszabbnak is tűnik.

A frufrunál meg az oldalra fésültet még meg lehet úszni de az egyenes szerintem kifejezetten lányos haj.

2017. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ,teljesen egyenes nem előnyös de egy enyhe v alak vagy enyhén ivesre kevésbé lányos. Frufru nem lesz pedig akartam.
2017. febr. 15. 07:16
 4/5 anonim válasza:

Csak azt nem értem a nemi identitást,miért képzelik félre'-ha egy fiúnak-férfinek hosszú haka van.

Egy ápolt haj nagyon szép nőkön és férfiakon egyeránt.

(Imádom a Hair musicalt:)

-Nem is értem az olyan felnyírt vagy kopasz férfiakat akiknek egyébként lehetne haja....

(1-voltam)

2017. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#haja
2017. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!