Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösből újra sötét barna...

Vörösből újra sötét barna hajat szeretnék, a lehető leg gyorsabban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hete befestettem a hajam sötét vörösre, viszont hamar rájöttem, hogy a barna jobban ált.

A hajam aa derekam alá leér ezért szerintem nagyon sok időbe telne, ha simán lenöveszteném. Festegetni nem szeretném màr, csak ha nagyon muszáj es akkor is csak vissza az eredeti hajszínre.( Ha festeni kell, akkor mennyi ideig tartana amíg teljesen el tűnik a vörös?) Előre is köszönöm a válaszokat. (16/L)


2017. máj. 6. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az effasor hajradírt.

De ne oxidálószerrel keverd hanem melegvízzel!

Úgyis hatni fog és nem teszi taccsra a hajad.

És olvass utána a neten hogykell használni! Sok hasznos tanácsot írnak az effasorral kapcsolatban.

A dm is árul egy hajradírt, colourB4 névre hallgat, de arról csak rosszat hallottam, olyat ne vegyél.

2017. máj. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Ettől a hajradírtól nem lesz nagyon világos a hajam? Nekem eredetileg nagyon sötét barna hajam van:)

2017. máj. 7. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!