Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sötét a hajfesték? Ha...

Túl sötét a hajfesték? Ha kevesebb ideig hagyom fent, mint kellene, nem lesz olyan erős?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Loreal Casting Creme Gloss hajfestéket. aA hajam sötétszőke/világos barna, az alja ombre. Rossz lett az ombre, ezért vettem hajfestéket. De tejcsoki árnyalatút vettem, és szerintem túl sötét lesz a hajamon..

20 percig kell fent hagyni a hajon. Szerintetek ha 10-15 percre teszem csak fel, akkor nem fogja meg annyira?

Köszönöm a válaszotokat előre is!



2017. ápr. 10. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy az ombre szőkítve van, és ott jobban befogja a festék, tehát még sötétebb lesz, mint a töve.

Nem tudod esetleg kicserélni a festéket?

2017. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a száma?

Mindig sötétebb, mint amire gondolnál.

Pl. a barna az sötétbarna. A sötétbarna az szinte fekete.

A hajad szerinted világosbarna vagy a fodrász színskála szerint?

2017. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1. válaszoló: nem tudom kicserélni, a blokkot nem hoztam el:(

#2. válaszoló: 503-as árnyalat, tejcsokoládé.

Pontosan nem tudom megmondani, hogy a fodrászi színskálán milyen, de a festek hátulján, az "előtte"képről a hajam színe sötétszőke inkább, mint világos barna

2017. ápr. 10. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:

a szőkét nem fogja sötétebbre befogni, sőt mi több, mosásokkor mindig dobja le majd magáról.

Az 503 nagy valószínűséggel hétköznapi nyelven sötétbarna lesz, kb 2 árnyalattal sötétebb az én elképzelésim szerint így látatlanban, mint az eredeti hajszíned.

A 10-15perc hatóidőtől nem világosabb lesz, hanem nem fogja be normálisan, foltosabb lehet, mivel nem tud hatni, ha már felkened, akkor normálisan csináld, betartva a hatóidőt!

2017. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!