Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komedó ellen mit használjak?

Komedó ellen mit használjak?

Figyelt kérdés

25 vagyok, már kb 6 éve vannak, elég sok. Már bele sem merek gondolni, mennyi pénzt költöttem krémekre.

A krémeket felsorolni nem tudnám, mert egyrészt nem emlékszek rájuk,másrészt holnap reggelig tartana írnom.

Járok kozmetikushoz, havonta 1x,kitisztítja, plusz pár dolgot még csinál (radírozás,hámlasztása végén ilyen elektromos összehúzó),volt, hogy félévig egészségesen éltem, de úgy igaziból, minden bio volt,még a mosópor stb is, tömtem magamba a gyümölcsöket,ezer meg egy változtatás volt, semmi.

Csináltam kizárásos diétát, hátha allergia okozza, néztem tejet,koffeint, szénsavat, húst, lisztet, cukrot, stb ezt 1 évig, 12 féle "szerintem allergén anyagra" lebontva.

Semmi változás,még egy hangyányi sem. :(

De annyira gusztustalanok,büdös is, undorító is....

Bőrgyógyásznál is jártam, de az ő áltao felírt krémek is használhatatlanok. :(


2017. ápr. 28. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Ezek szerint sem a biológiát, sem a bőrgyógyászatot nem ismered. Mindenkinek a bőre tele van faggyúmiriggyel, amelyek eredetileg szőrszálakhoz csatlakozva fordultak elő a szőrös állati ősöknél. Az már öröklött tulajdonság, hogy ezek mennyire szűk vagy tág kivezető nyílással rendelkeznek és hogy milyen az arc bőrének vérellátása, a faggyú lágyuláspontja körül marad-e a bőr hőmérséklete vagy pedig annál hűvösebb és spontán ürülés nehezen fordul elő. A napfény hatására történő elsötétedés meg természetes jelenség. Akinek olyan a bőre, az egész életében mehet kozmetikushoz. Akinek meg nem olyan, az ebből a szempontból szerencsés.
2017. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De miért csak 18éves korom után jött elő? A családban egyébként senkinek nem volt ilyen a bőre :/
2017. ápr. 28. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!