Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Mi legyen akkor?...

S. O. S! Mi legyen akkor? Befestessem vagy ne? Van valami "köztes" megoldás?

Figyelt kérdés

Sötétpirosra akkarom a hajam, ami szerintem jól is állna, csak hogy be vagyok tojva, mivel ez a szín most nem is divatos, és van a duma hogy a férfiak a természetességet szeretik bla bla bla.

Valaki bátorítana erre? Vagy gondoljam meg? Tűrhető még az a szín, ha ilyen nagyon sötétpiros, már szinte barna lesz a hajam?



2017. máj. 8. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
*akarom
2017. máj. 8. 19:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a fodrászoddal! Ő jobban ért hozzá, mint mi látatlanban.
2017. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, folytatom. Ne az alapján válassz hajszínt, hogy éppen mi a divat. Az se befolyàsoljon, hogy a pasiknak mi tetszik. Mert a pasik is sokfélék. Azt vedd figyelembe, hogy milyen az eredeti színed, milyen a bőrtónusod, milyen a stílusod, milyen az életviteled. Pl.van-e időd havonta pepecselni a festéssel. Van-e pénzed jó minőségű hajfestékre, fodrászra. Ha nincs, akkor olyat válassz, ami nem tér el nagyon az eredeti hajszínedtől. Egy látványosan lenőtt haj nagyon ápolatlan hatást kelt.
2017. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csináltass ombre, vagy szabadkezes melír hajat. Én pont ma csináltattam szabadkezes melírt: az alap hajszínem sötétbarna, és a melír pedig mélyvörös. Nekem nagyon bejön, eddig csak pozitív visszajelzéseket kaptam. :)

Olyan legyen, amilyet te szeretnél. Kérd ki a fodrászod véleményét, hiszen tapasztalata neki van. :)

2017. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En megbantam h vorosre festettem a hajam de lehet te nem fogod de annyit tudnod kell h A VOROSTOL/PIROSTOL NAGYON NEHEZ MEGSZABADULNI en is azert akartam ujra barna lenni mert a ferfiak egy resze tenyleg a termeszetes szepseget akarja. Es meg mindig nem sikerult a barna szint visszanyernem
2017. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!