Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Írnátok nekem hajfazonokat?...

Írnátok nekem hajfazonokat? Bármilyen lehet. Többi lent👇

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek fodrászhoz, de még semmi kép nincs ellőttem hogy vajon milyen is legyen a hajam?

Kikötés nincs, a kommentek közül fogok majd választani. Kedden ide linkelem majd a képet is róla! :)

Jelenleg: Fekete hajam van, pillanatnyilag egyenes, frufrum nincs, hónaljamíg ér.



2017. máj. 10. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Legyen már egyéniséged!

2017. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Te hülye vagy..

Ha nem tudsz értékelhető választ adni, akkor húzz odébb.

2017. máj. 10. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy bármilyen lehet, okoska! Elég nehéz láttatlanban segíteni, a hajstílus nagyon függ az arcnak a berendezkedésétől és a formájától.
2017. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, talán így könyebb.

[link]

2017. máj. 10. 18:17
 5/8 anonim válasza:

[link]

Nekem sokáig ilyen hajam volt, imádtam, de most éppen növesztem.Egyetlen baj vele, hogy ha begöndörödik akkor muszáj kivasalni, mert akár kicsit is göndören már borzalmasan áll (legalább is rajtam):D

2017. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vagy ugyan ez, de úgy,hogy hátul a tarkódnál rövidebb, elől hosszabb. Az is nagyon jól néz ki szerintem. (Ez lemaradt az előző hozzászólásomból) :)
2017. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ez tök jól nézz ki.

Nagyon megtetszett, marad ez. Mindig is kiszerettem volna próbálni egy ilyen frizurát. :)

2017. máj. 10. 20:07
 8/8 anonim válasza:
Örülök, hogy segíthettem :)
2017. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!