Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek áll jól a kék vagy zöld...

Kinek áll jól a kék vagy zöld haj?

Figyelt kérdés

Milyen bőrtípushoz, stb.

És előtte mindenképpen le kell szívatni a hajam, vagy mehet simán és sötétebb lesz az árnyalat?

Még egy kérdés: ha eddig piros színezőt használtam (szőkítés nélkül, tehát sima vörös), akkor arra is lehetne mondjuk egy kék színezőt, vagy undorító lenne az eredmény?



2017. máj. 11. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Koboldoknak, manóknak meg tündéreknek.

Emberi viselésre nem túl alkalmas, főleg, ha szeretnéd, hogy komolyan vegyenek.

2017. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell viselni :)

Próbálj fel hasonló színű parókát, akkor kb láthatod, hogy milyen lenne.

Mindenképp szőkíteni (lehetőleg fodrásszal) kell. Főleg a piros hajszínező után. Ha rákennéd, szerintem elég undorító lenne a végeredmény.

Én 2 évig voltam zöld. Imádtam és szerintem-mások szerint is- nagyon jól állt. A szőkítést viszont otthon csináltam, így a derékig érő hajamból kb 3-4 cm-t le kellett vágni plusz kisebesedett a fejbőröm. Szóval kérlek bízd fodrászra.

Kék hajam volt kb fél évig. Azt annyira nem éreztem magaménak és valamiért nagyon gyorsan kopott, pedig ugyanaz a márka volt.

Amit még tudok ajánlani, hogy éppcsak langyos vízzel mosd a hajad, vmint használj szárazsampont, hogy kitold a hajmosások közti időt. Így sokáig szép marad a színe.

Szóval csak a szőkítés miatt gondold át jól a dolgot, mert károsítja a hajat. Egyébként meg vágj bele!

2017. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

aki nem foglalkozik a bőrtónusával meg egyéb baromságokkal.

pirosra nem lehet kenni más színt, szivasd le előtte.

2017. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kék a hajam, nagyon sok ember mondta már hogy jóláll nekem. Én imádom, nem cserélném le.:D

Most olyan fehér vagyok mint egy hulla, de nyáron elég barna voltam és szerintem ugyanúgy állt nekem.

Mondjuk én nem tudnék természetes hajszínt elképzelni magamnak, unalmasnak tartanám. (Ezzel nem azt akarom mondani hogy minden normális hajú ember unalmas, csak nekem kéne az:D )

Nekem ez előtt sötét magenta színű volt a hajam és elég kemény volt kihozni belőle hogy szép kék legyen. A vörös pigmentek miatt 3x volt szőkítve az egész és 4 doboz kék festék ment el rá (mondjuk nagyon sok hajam van), ami nem volt olcsó mulatság pedig nem fodrász csinálta.

A zöld talán azért könnyebb, mert annak nem nagy gond hogyha nem hófehér hajra viszed fel, hanem sárgásra. A kék szín kényesebb szerintem.

Semmiképp ne fesd rá a vörösre a kéket, csúnya lenne és/vagy nem fogná be.

Remélem tudtam segíteni. :D

2017. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húúú ,nagyon köszi :D
2017. jún. 7. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem.
2017. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre,hogy a világosabb bőrűeknek jobban áll. De persze attól is függ milyen színösszetételű a bőröd- hogy a hideg vagy meleg színek állnak-e jól. Nekem kék szemem van meg egy kicsit sötétebb bőröm. Régen élénk vörös volt,de mostmár látom hogy jobban állnak a hideg színek. Most ilyen kékes-szőkés :D

Az viszont igaz,hogy tudni is kell viselni. Nagyon sok lányt láttam lenőtt,félig kopott extrém hajjal,se smink se frizura,se stílus hozzá.Az azért nem árt.

Sima vörösre egyáltalán nem fogja be. Szőke kell hogy legyen az alap máskülönben ocsmány szine lesz.

Én mint mondtam vörös voltam,két-három leszívatás után festettem pár hónapig hideg szőkével,aztán festettem kékre,lilára meg minden egyébre.

2017. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!