Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy normális, szép legyen?

Figyelt kérdés

Most jutottam el arra a pontra, hogy elegem van a hajamból.

Tavaly nyárig semmi bajom nem volt vele, de már alapból vékonyszálú és nem is olyan dús.

Aztán nyáron-ősszel elkezdett hullani. Nagyon megijedtem, mert már így sincs olyan sok hajam, nem akartam még kevesebbet. Elkezdtem utánaolvasni a dolognak, elmentem fodrászhoz hogy vágja le a végét meg csináljon valamit, mert akkor már egy éve nem voltam fodrásznál. Ő is mondta, hogy jobban hullik a hajam, mint kellene és mondta mik lehetnek az okai, mit javasol. Vettem olyan sampont, amilyet mondott és elkezdtem szedni vasat. Nemsokára abbamaradt a hajhullás. Utoljára februárban voltam fodrásznál, akkor mondták hogy most már jó, nem hullik és gyönyörű a hajam. Na most egy pár hete megint észrevettem, hogy jobban hullik a hajam, mint kellene. A kádból legalább 10 hajszálat szedtem ki, a fésűből is és akár merre megyek, a padlón is mindig hajszálakat látok. Most abbahagytam a vas szedését, de úgy látszik megint el kell kezdenem, mert csak azzal múlik el.

Ezen kívül tudtok valamit ami jó lehet a hajamra? Bármi: sampon, pakolás, étel, vitamin stb.

Hullásra hajlamos, vékonyszálú, hamar zsírosodik (2 naponta mosok hajat, a második napon már lelapul, szétválasztódik), néha korpás is, de seprűs is szokott lenni. Pár hónapja volt a végéből vágva. Minden hajszárításnál használok hővédőt, vasalni ritkán szoktam. Mellig érő, barna hajam van, nincs festve és nem is volt.


2017. máj. 11. 21:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam: hajhabot, hajlakkot sem használok soha. Általában kiengedve hordom, copfozni csak sportolás és fürdés közben szoktam. Nem szedek semmilyen gyógyszert, aminek ez lehetne a mellékhatása és egészséges vagyok. Úgyhogy valószínűleg a vashiány a probléma,olvastam is, hogy ez nőknél gyakori. De akkor ha nem szedek vasat, ez lesz?? Egyébként igyekszem vastartalmú ételeket enni, de hát eddig nincs sok sikere...
2017. máj. 11. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Feltetted a kérdést és utána megválaszoltad.

10 hajszál nem sok. Ha fürdesz hullik a hajad. Ez termeszetes.

Szedj vasat de néha szüneteld 1-2 hétig. Ennyi. Nem nagy cucc.

2017. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2017. máj. 12. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!