Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon beparáztam. Hogy...

Nagyon beparáztam. Hogy csillapírsam magam?

Figyelt kérdés
Szisztok! Nemrég levágtam a hajamból egy kb. maximum 5cm-t, a hajam úgy kb. a bordámig ért, és most a bordám felett egy kicsivel... Ugy vágtam le hogy kiegyenesítettem hajvasalóval, aztán elválasztottam, bekötöttem 2 copfba, és levágtam... >:(( Nem növesztettem sokáig, sőt hamar nő a hajam, de amikor felkötöm kontyba (lófarokba) nem egyenletes, egyenes. Már 2-3 éve nem vágtam le a töredezett végét. Mivel nyugtassam magam?? Olyan mintha nem az én hajam lenne.... :(

2017. máj. 12. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most az a baj, hogy nem egyenletes vagy hogy rövidebb lett? Általában a haj rövidebb lesz, ha vágnak belőle. Ha pedig profi munkát szeretnél, menj el fodrászhoz.
2017. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindkettő. De tényleg gáz h nem egyenletes????
2017. máj. 12. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ugy latom teged is zavar, egy par napig gondolom kibirod, de vannak bio fodraszatok ahol egybol meg tudjak csinalni
2017. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vágtad le egyáltalán ha ilyen hülye vagy hozzá???
2017. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezzel kell a végét megvagdalni és egyenletesnek fog tűnni


amúgy nem értelek, ha hisztizel rajta, hogy nem jó, meg nem veszed a fáradtságot, hogy a neten megnézd, hogyan kell magadnak vágni, akkor miért nem mész fodrászhoz

2017. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
beteg vagy
2017. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehogy hallgass az #5re ilyet a normális fodrászok nem is használnak női hajvágásnál.

Ezzel az ollóval úgy kiritkítod a végeit hogy elvékonyodik ezáltal töredezni fog azt a hosszu hajat elis felejtheted.

2017. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!