Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolizás. Ma voltam először...

Szolizás. Ma voltam először és nem csuktam le a tetejét mert mert beparáztam. és fogtam végig nehogy lecsukódjon. Szabad nyitott fedéllel szolizni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, így max nem ér annyira a fény.
2014. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szabad, csak így kevésbé van értelme.

ha háton feküdtél, akkor hátul leszel barnább, ha hason, akkor ott.

egyébként nem te vagy az egyetlen, akinek ilyen fóbiája van, egy ismerősöm soha nem mert elmenni, mert azt mondta, olyan, mintha koporsóban feküdne.

ha mindenképp szolizni akarsz, próbáld ki az állót, de vannak uv-mentes lehetőségek is a barnulásra.

2014. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem nagyon volt nyitva csak épp hogy résnyire ... és igazából az érdekelne hogy nem árt e ez a gépnek esetleg nem romlik e el?
2014. jan. 16. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
a gépnek tök mindegy :) te nem leszel egyenletesen barna. javaslom, ha klausztrofóbiás vagy, inkább állóba menj, mert ott nagyobb a tér
2014. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!