Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyire jó ez a...

Szerintetek mennyire jó ez a mindenfelé hirdetett Black Mask? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire megéri használni és jelentős tisztítást ér el vele az ember, valamint nem árt a bőrnek ez, h mindenki sikoltozva húzza le magáról? A kihúzott megtisztított pórusokat nem kéne utána valamivel kezelni, összehúzni v mittomén nem csak úgy hagyni ahogy van. Ha igen akkor mit érdemes utána használni? Valamint tényleg ennyire jó, és meg is éri az árát, vagy nagyobb a füstje, mint a lángja?

2017. máj. 13. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Egyaltalan nem hasznal lehet hogy miutan lehuzod latszanak a feher kis miteszerek de teljesen nem szedi ki ...kozmetikusnak tanulok ha meg van kerdesed nyugodtan irj privibe mindent elmondok :)
2017. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Balea fekete maszkját próbáltam ki, de szerintem sem használ. Egyrészt fájdalmas nekem, ahogyan lehúzom a bőrömről, másrészt nem veszem észre, hogy tisztítana.
2017. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Wishen rendeltem pár száz forintért egy tubussal a barátnőmnek. Mindketten kipróbáltuk, és valóban használ a cucc, de nem ad 100% os eredményt.


Egyik szempont az hogy én alaposan utánaolvastam a neten ennek a cuccnak, és nem elég az ha csak ezt magunkra kenjük, hanem előtte alapos langyos vizes arcmosás kell hogy a pórusok táguljanak, meg a bőr szerkezete picit lazább legyen, és a zsír lejöjjön a bőrről mert így jóval hatékonyabb lesz. Célszerű vastagon rákenni ami szerintem orbitális nagy pazarlás, így mondtam is a barátnőmnek hogy ne kenje be vele az egész arcát mert felesleges, csak azokat a pontokat ahol eléggé gáz szokott lenni, én például csak az orromra kentem belőle. 30 percet kell várni mire megköt ez a cucc és persze nem szabad mozgatni az arcizmokat mert azzal csak lazul rajta a cucc és már nem lesz túlságosan hatékony. Aztán amikor lehúzzuk valóban fáj, ez attól függ kinek milyen a fájdalomküszöbe, de azért is fáj mert szó szerint rászárad a bőrre és ugye a kis pihéket is kitépi amit lehúzás után szépen lehet is látni, és a kis mitesszerek is láthatóak rajta valóban, de amik mélyebben vannak azokat nem szedi ám ki. Aztán én arcszesszel és vatta pamaccsal mostam le a maradékokat és utána bekentem egy kis hidratálóval. A bőrömnek nem lett baja, pedig érzékeny bőrtípusom van, a nagyobb pattanásoknál nem használ. Barátnőmnél is hasonló hatást ért el, de ő folyton nyomkodja magát így nem sokat szedett ki belőle.


Amit még mondhatnék róla hogy magyar oldalalakon elég drágán árulják őket, ezért több ezret nem érdemes kiadni. A kis tasakos olcsóbb, de szerintem pazarlás. Wish.com on elég jó ára van pár száz forint postával együtt, kb 3 hét alatt jött meg a cucc, szépen csomagolva eredeti bontatlan dobozába. Ennyi pénz még úgy ahogy belefért szerintem, de én személyes véleményem az hogy kipróbálni jó volt, de állandó használatra még 300 forintot sem adnék érte. Akinek nagyon gáz a bőre, kipróbálhatja ha nagyon akarja, én senkit nem beszélek rá és nem is beszélek le róla, mindenki döntse el mit akar, én csak a személyes tapasztalatom és véleményem írtam le. Azért is vállaltam be ezt mert érdekelt a dolog, és amit képeken meg videókon láttam ott tuti el van túlozva, pont azét hogy eladható legyen.

2017. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Avonos hasonlót vettem, kék gél, tök jól kiszedi az orromon lévő kicsi pihéket, de mitesszert még nem láttam rajta


Olcsó volt de többet nem veszek

Kozmetikus 2-3 hetente többet ér

2017. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én GARNIER lehúzhatós maszkot vettem...az orromon a fekete pontokat el tűnteti és a miteszereket is kihúzta! 3szor használtam eddig!
2019. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!