Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S Hajszőkítés! Mennyi...

S. O. S Hajszőkítés! Mennyi ideig kell rajta tartani? Nem pontos a használati utasítás.

Figyelt kérdés
Szóval vettem szőkítőport és 12%-os oxit. A szőkítőporon az van írva hogy 15-35 perc után kell lemosni. Az arányok megvannak azzal nincs baj de most egyáltalán nem mindegy hogy szarszínű lesz a hajam vagy egy az egyben elég. Csak egy tincsről van szó ezzel nem megyek fodrászhoz. De most akkor hány percig tartsam rajta? 20 perc azért nem ide vagy oda. Sötétbarna hajam van amúgy.

2017. máj. 13. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt felejtsd el.Komolyan,tönkreteszed a hajad.Ez a lehető legrosszabb módszer.Ennél még a drogériás cuccok is sokkal jobbak ha nem akarsz fodrászhoz menni.Vegyél "lighteners"t [link] ez barna hajra való szóval nem lehet az eredmény hajhullás,vagy katasztrófa, de van más márka is, de én nem kutyulnék neten olvasott arányokból.
2017. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A 12%-os oxi nagyon erős, én nem vállalnám be, én a sajátomat 9%-ossal szoktam csinálni és az is teljesen jól kiszőkíti sötétbarnáról :)


Pontos időt nem tudok, mert hajfüggő is, de ha melegszik azonnal mosd le, alufóliát semmiképp ne tegyél rá, mert az kockázatos, és úgy látod azt is hogy hol tart a szőkülés :)


De amúgy én ebben az esetben inkább a Syoss 13-0 ultra lightenert ajánlom, az is szép világosszőkét csinál a sötétbarnából (korábban próbáltam melírhoz, csak egész haj szőkítésére drága), és kevésbé roncsolja a hajat :)


De ha ragaszkodsz a 12%-os oxihoz akkor nagyon óvatosan, figyeld hogy szőkül -e, melegszik -e :)

Ha van olyan ismerősöd aki már szőkített otthon hajat akkor érdemes első alkalommal őt megkérni hogy segítsen mert akkor tuti nem megy félre semmi :)


Remélem tudtam segíteni :)

2017. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat de nem vártam megcsináltam. Nem lett igazán világos szőke hanem olyan igazi csillogós világosabb arany színe lett amúgy jól nézett ki de hajszínezőt tettem rá úgyis úgyhogy most sötét kicsit vöröses rózsaszín színe van és tetszik :D nem bántam meg hogy meg mertem csinálni :D
2017. máj. 14. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!