Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet hogy soha nem fog...

Lehet hogy soha nem fog megnőni a hajam?

Figyelt kérdés
Már nagyjából 3 éve próbálom megnöveszteni, használtam ricinus olajat, kókusz olajat de egyik sem segített, most argán olajat használok már fél éve de egyenlőre ennek sem látom a hatását. 3 év alatt kb 5 centit nőtt összesen, mert mindig le kellett vágatnom annyira eltöredezett. Veletek volt már ilyen? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. máj. 14. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ahányszor növeszteni akartam, sosem jött össze. Most, mióta megtartanám a rövid formáját, nagyon gyorsan nő, mehetek havonta vágatni.
2017. máj. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha férfi akkor hiába se, ha nő akkor még van esély.
2017. máj. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából akkor nem a növekedéssel van probléma hanem a töredezéssel az akadályozza is a növekedést ráadásul ah írtad is folyton vágatbi kell ha ez megoldódik utána nöni fog a hajad mint a gomba ne aggódj
2017. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem menj el egy fodrászhoz, vagy orvoshoz, és az majd segít.
2017. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Egyébként soha nem volt hosszabb vállig érőnél :/
2017. máj. 14. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ki dolgokat. Én most a Bánfi hajszeszt próbálom ki, még nem tudom mit hat de állítólag dúsabb lesz a haj és gyorsabban nő. Próbáld ki. Ja és használj hajpakolásokat hogy ne törjön le a vége. A keratinos hajpakolás jó a töredezett, száraz hajra.
2017. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Belülről is táplálni kell. Vitaminok ilyesmi. Sok zöldség,gyümölcs.
2017. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fejmaszázs

És próbáld megelőzni hogy töredezzen. Ne használj rakta sok hőt. Amit ilyen melegben talán jobban ki is lehet küszöbölni.

Ezeket az olajos pakolásokat szerintem továbbá is használhatod.

Igyál sok vizet,sok vitamint vigyél be a szetvezetedbe.

Ha sokat tartózkodsz a napon akkor húzz kalapot. Hogy a nap ne roncsolja a hajadat.

2017. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!