Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbálta már, hogy ne...

Valaki próbálta már, hogy ne mosson a hajat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy durvát kérdeztem, de fontolóra veszem, mert a derékig érő hajamnak egyre több a letört hajvége, és az egy kicsit kiábrándító. Igaz az, hogy 1-2 hónap és öntisztuló?


Bár, kétlem, hogy be merjem vállalni, az embernek mindig valahol és valahogy meg kell jelennie...



2017. máj. 14. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, én egy nyáron kipróbáltam..és valóban működik! Akkor érte csak víz, mikor úsztam a tóban. Az első hónap valami borzalom. Viszketett, csomósodott, undorodtam magamtól, és nagyon nehéz volt megállni hogy ne mossam meg. De tényleg egy idő után azt vettem észre hogy a hajam zsírossága kezd valahogy eltűnni, átalakulni nem tudom. És egyre jobban kezdett szépülni, nem volt töredezett stb. király
2017. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 Ez megnyugtató. ☺ Lehet, ki tudom próbálni, mert most 9 napja nem volt mosva (hetente szoktam, csak múlt szombaton rendezvényre kellett mennem), és sosem járja át a zsír. 😄 A vége mindig száraz marad és törékeny 😐
2017. máj. 14. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vágass belőle egy picit (tudom, nem szívesen teszi meg az ember, én 2 centiért képes voltam sírni a fodrásznál), az szerintem többet használ.

A ritkább mosásnál én inkább csak azt tapasztaltam, hogy egy idő után később kezd el zsírosodni.

2017. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a fodrásznak 2 centit kell mondani, hogy 5 cm legyen belőle. :)
2017. máj. 15. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, kb 3 hét volt a legtöbb "rendes hajjal". rasztával 1 év kb.
2017. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!