Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be fogja fogni rendesen a...

Be fogja fogni rendesen a hajam? Elég lesz egy ilyen festék? Oreál paris casting creme gloss kékes fekete.

Figyelt kérdés

Világos szőke festett a hajam,át szeretném festeni kékes feketére.Ha előre teszem a hajam mell felettig ér tehát már inkább hosszú..Tegnap vettem egy doboz loreál paris casting creme gloss kékes fekete festéket amibe ugye 40ml helyett 72ml festék van.Régen paletta festéket használtam a kicsit és abból kettő kellett.Elég lesz ez vagy vegyek még egyet?!Valaki akinek hosszú a haja és ezt használja?!Befogja fogni rendesen vagy elöször más szinű lesz?!

19/L


2010. máj. 16. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

2t vegyél, nem lesz elég, nekem is kb ekkora a hajam, hátul kicsit hosszabb, nemrég csak tövet festettem meg ahol le volt még nőve(olyan 3cm) ás majdnem h kevés lett 1, mondjuk azt nem értem miért.

Am a fekete mindent befog:D én is szőkéről lettem az, most megint szőe vagyok már, de azért jól gondold meg

2010. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fekete nagyon öregít, ha festett! Persze, ha 16 éves vagy akkor ez nem gond!
2010. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

19 xDDD de köszi

jól meg gondoltam:D xDD

asszem....

xDDD

2010. máj. 16. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a mell alá érő hajamra elég 1doboz palette... nehéz úgy csinálni, h mindenhol befogja, de elérhető. Max a festék utóját vizezd fel kicsit, barátnőm fodrásza úgy csinálja.
2010. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!