Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az jó ha a kinyomott pattanásr...

Az jó ha a kinyomott pattanásra és mitesszre rögtön apukám arcszeszéből teszek? Az fertőtlenít tudtommal.

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen jó persze, de csak pattanásra.


Mitesszerre érdemes a drogériákban valami erre speciálisat venni.

Én a Garnier 3in1-t használom évek óta, nagyon bevált számomra. :)

2017. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha nem nyomod ki.De komolyan, próbáld megfelelően tisztítani és ápolni az arcod.Arctej és alkoholmentes tonik és valamilyen jó hidratáló.

Ezenkívül mondjuk heti 1x arcradír vagy 1-2 alkalommal ilyen elektromos arctisztítós radírozás(pár ezer forinért lehet kapni).

És egy jó kozmetikus, aki segít kordában tartani a dolgot(gondolom még tini vagy, ilyenkor sajnos normális).

Ne nyomogasd őket, azzal tényleg többet árthatsz. Én sem tudom mindig megállni,de sokkal csúnyább is a bőröm utána, mintha hagynám magától elmúlni. (max kis teafaolaj )

2017. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3in1 arcradírom van azelőtt megradízozgattam vele majd fültisztitó végével bekenegettem arcszesszel. :) remélem reggelre össze húzza
2017. máj. 14. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Mitesszere inkább vegyél pórus összehúzó tonikot, az jobb. Fertőtleníteni meg előtte célszerű a kezedet és az arcodat.
2017. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem értek egyet azzal aki azt mondja hogy ne nyomd ki.Nekem is mindig ezt mondják/mondták, de ha én nem nyomom ki akkor nekem ott marad, csak beszáradva. Viszont mielőtt kinyomod előtte alaposan moss kezet és arcot, mert ha koszos kézzel nyúlsz hozzá, akkor megeshet, hogy több lesz tőle és ha arcszesszel kened le utána akkor figyelj oda arra is, hogy nem szárítja e túlságosan ki.
2017. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!