Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotva vagy szőrtelenítő...

Borotva vagy szőrtelenítő krém? Melyiket használjam a karomon?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvasgattam, és mindegyiknél a gyantát és az epilátort ajánlják. A bajom az, hogy nagyon nem bírom a fájdalmat, a lábamat egyszer kezdtem el gyantázni, de nem tudtam befejezni, úgy fájt. A karom viszont lány létemre nagyon szőrös, (igen tudom, minden nőnek az) de engem zavar. Rövidujjúba nem merek kimenni az utcára, annyira kellemetlennek tartom.

Van itthon Veet szőrtelenítő krémem, és borotvám is. Melyiket használjam?


2017. máj. 15. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Azért fájt, mert nem szakember csinálta.


Bármit használhatsz, de számolj azzal, hogy a szőrtelenítő krém teli van káros anyaggal, ami bőrön keresztül szívódik fel.

2017. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyanta és a epilátor ki van zárva, akkor inkább a borotvát válaszd. A szőrtelenítőkrém tényleg egészségtelen.
2017. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egyik se! Nemcsak hogy fáj (a borotvát leszámítva), de ki is pattoghat a bőröd utána (min láb esetében, csak karon nyilván jobban látszik)+ oké, hogy pár napig sima lesz a bőröd, de utána szépen elkezd megint nőni, szúrós tapintású lesz és akkor meg már amiatt fogod kellemetlenül érezni magad. (+sötétedik is a szőr közben)

Én 2 megoldást javasolnék: kiszőkítés (kozmetikusnál!), vagy ha végképp eleged lesz, akkor végleges szőrtelenítés.

2017. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom, javaslom neked is. Egyszerű,gyors.
2017. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
aterzem a helyzetet, hasonlo cipoben jarok, de en is inkabb a szokites mellett voksolok
2017. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én borotválom. A gyantát és az epilátort nem bírja a bőröm, vörös és gennyes lesz. A borotválástól pedig semmi baja nincsen, annyi a dolog szépséghibája, hogy nem szép, amikor elkezd visszanőni és szúrós (de nem erősödik meg!). Szőrtelenítő krémet még soha nem próbáltam, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni. Viszont, ha nem sűrű, hosszú a szőr a kezeden, akkor a szőkítés jó ötlet lehet.
2017. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat:) Végül én is a borotva mellett döntöttem, ma délelőtt meg is szabadultam a karomon a szőrtől. Szerencsére nem viszket, nem is pattogott ki, és sokkal jobban érzem magam így:)
2017. máj. 17. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!