Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges ennyire megváltozta...

Lehetséges ennyire megváltoztatni a frizurámat? (fodrászokat vagy hozzáértőket kérdezek elsősorban)

Figyelt kérdés

Nagyon sok hajam van, most elég hosszú is (hát középig ér kb) és kezelhetetlen, egy oráig vasalom, hogy tényleg egyenes legyen, és egy kis párától már szöszös, kócos... szeretnék tartós hajegyenesítést végeztetni rajta, illetve levágatni hosszított bubi formára, mert már évek óta ez a stílus tetszik. Lehetséges ez így egyáltalán, és kb mennyibe kerülne egy budapesti minőségi fodrásznál? (lehet, hogy festeni is kéne, hogy szép legyen)


21/L


2017. máj. 16. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehetséges.
2017. máj. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Én vidéken járok jó mesterfodrászhoz, ott egy ilyen mulatság 10-12 ezer körül van.
2017. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a hosszú hajadat állandóan vasalni kell akkor gondolhatod hogy a rövid hogy fog kinézni.

A keratinos cucc meg kb 3 hónapig használ szóval azt többször kellene csinálni.

2017. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 3 havonta kell, ezért (is) szeretnék rövidebb frizurát, mert csak annyit írnak mindenhol, hogy kb. 15.000 Ft-tól csinálják meg. Na most az én extrém mennyiségű és hosszúságú hajammal, ez ki tudja mennyi lenne... egy vállig érőt talán megcsinálnak egy 20-as körül, amit még ki tudok fizetni 3 havonta :) csak hiába meg nem vágatnám le, ha utána kiderül, hogy ez így nem is lehetséges, amit én elképzeltem. ezért kérdeztem :D
2017. máj. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!