Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem nem tetszik a természete...

Nekem nem tetszik a természetes hajam, mivel tudnám ezt megváltoztatni úgy hogy közbe nem teszem tönkre a hajam? (többi lent) 13/l

Figyelt kérdés
a természetes hajamn: a vége felé eélkezd kifelé- befelé álni és nem szép, engem is idegseit, oldal választékom van és világos- közép barna hajam van, hő nélkül szeretném megoldani fonást sokáig csináltam de rájöttem nem áll olyan jól :/

2016. jan. 29. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Vágasd úgy a fodrásszal, hogy egy irányba álljon.
2016. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Vágass előnyös frizurát ami szépen áll anélkül is hogy bármit csinálnál vele.

Fonásból is sokféle van, lehet becsavarni is a hajat, az megint más eredményt ad. Lehet egyenesre is szárítani.

2016. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és valószínüleg még ebben a hónapban elmegyek fodrászhoz!
2016. febr. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!