Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zavar a nemiszőrzetem. Levágja...

Zavar a nemiszőrzetem. Levágjam ollóval, vagy mondjam el anyukámnak és megcsináljuk gyantával? Csak nem biztos hogy azt megengedi, akkor meg elég ciki lesz szerintem hogy ezt így mondtm neki.12/L (2 hónap múlva 13, de ez nem lényeg)

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a nemiszőrzetem, de csak az a rész, ami kilátszik a bugyiból, főleg, hogy jön a nyár. Szóval nem akarom teljesen leszedni, csak a széleit. Borotvához nem nyúlnék, és szerintem még anyukám se engedné. Ollóval szoktam levágni amúgy, hogy ne legyen olyan hosszú. Oldalt is ollóval vágjam? Vagy mondjam el anyumnak, és leszedjük gyantával? (Van itthon, magunknak szoktuk csinálni mert a lábamat és a hónaljam már gyantázom)

2017. máj. 16. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg nyugodtan, nem ciki.
2017. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a gyanta nem jöhet szóba puncinál. Csak a lábamat, a hónaljszőrömet és a szemöldököm formáját szokta ritkán kozmetikus gyantával leszedni. Azt is nehezen viselem. A hónaljamat is inkább borotválni szoktam, és a puncimat is mindenhol. Régen én is ollóval vágtam, de sokkal jobban szeretem, ha egyáltalán nem szőrös sehol, vagy csak pár milliméteres.

Anyudnak mondhatod nyugodtan, hogy a nyári szezonra teljesen le akarod szedni a bikinivonal mentén a szőrt, teljesen érthető. A leírásod alapján jó kapcsolatban vagytok, szóval nyugodtan említsd meg neki, kérd ki a véleményét. Nyugodj meg, ez nem ciki.

20N

2017. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oksi, az lesz, de szerintem először megpróbálom ollóval, ha az nem jön be akkor jön a gyanta. Köszii
2017. máj. 16. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ollóval nem fogod tudni rendesen levágni, a bugyi alól kikandikáló szőrnél pedig kevés rosszabb látvány van. Inkább gyanta.
2017. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan mondd meg neki hogy cikinek érzed az agyilag éretlen osztálytársaid előtt. Érdemes az egészet elkezdeni gyantázni, most még nem olyan erős.
2017. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!