Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha kihullt a hajam a sok...

Hogyha kihullt a hajam a sok festés miatt, akkor vissza fog nőni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint hogyha a fele kihullott, akkor az utána fokozatosan visszanő?tehát a sima hajam altt nőni fog?
2017. máj. 16. 20:02
 2/5 anonim válasza:
Meg nem hallotam ilyet. Hugom rendszeresen festi a hajat mar 10 eves nem hullott. Inkabb orvoshoz menj, mert tuti hogy nem a festekrol van.
2017. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyire hullott? Hát ha ez igaz akkor ha igyekszel visszanőhet. Ápold minél jobban, használj Bánfi hajszeszt. Nekem is hullik és kipróbálom. Még nem tudok tapasztalatot mondani de nagyon jókat olvastam róla. Használj kókuszolajat vagy valami olajat ami ápolja, hajpakolásokat esetleg. De szerintem is látogass meg egy bőrgyógyászt mert ez nem normális akárhogy fested.
2017. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se a festéstől hullik így a hajad. Ez nem normális. Nem gondoltál még arra hogy kikéne vizsgáltatnod magad?
2017. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig hullik a festéstől..nagyon..

igen visszanő.

Én egy mélytisztító samponnal mostam legutóbb a hajam amitől a szín félig kijött a hajamból de legalább csökkent a hajhullás.

2017. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!