Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó tonikot vagy krémet...

Valami jó tonikot vagy krémet eléggé zsíros arcbőrre ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon zsírosodik az arcom már elég rég óta, nemcsak a T vonalon, hanem mindenhol, halántékomtól kezdve a szemhéjamig minden. Már 600ezer féle dolgot kipróbáltam, kozmetikushoz is járok gyakran, de semmi. Pattanás érdekesmód nincs rajtam és rengeteg zöldséget eszem és sok folyadékot iszom. Este letisztítom, reggelre mintha egy liter olajat ráöntöttem volna, annyira gusztustalan.

2017. máj. 19. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidratáló krémet használsz?
2017. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak mattosító dolgokat, tonik, krém. Meg radírozom a bőröm
2017. máj. 19. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig kéne. Pont ezért zsírosodik ennyire mert nem kap semmi hidratálást, és túltermeli a faggyút a bőröd. Minél jobban próbálod kiszárítani annál zsírosabb lesz. Mindenképp kezdj el hidratálókrémet használni
2017. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert leszárítod. Én azt csináltam, amikor nagyon tré volt, és már semmi nem vált be, arcolajat raktam este a zsíros részekre. :D Semmi krém, csak olaj. Ez pár hete volt, és fényévekkel jobb már. Illetve a Lushban ajánlottak a bőrtípusomhoz megfelelő pakolást, és azzal még jobb lett. Érdekes módon mindkettő egy eléggé mély hidratáló termék.
2017. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!