Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ha van műkörmötök,...

Lányok! Ha van műkörmötök, vagy esetleg nincs de szép és hosszú, tennétek fel róla képet? Most nagyon rá álltam a körmökre és szeretnék is csináltatni =) 17/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem csináltass tök jó ha hosszú én a sajátomat növesztem folyamatosan és festem be .

[link]

a franciát nem nagyon szeretem mert bal kézzel nem könnyű megcsinálnom,mostanában egyszínű körömlakkal szoktam kifesteni és olyan 4-5 napig bírja.

2010. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

oooo sajna nekem nincs lefényképezve.Francia végű zselés volt és gyümi darabok voltak beleépítve.Dinnye,eper narancs.És olyan volt mint egy gyümölcstál.És olyan király volt:D

[link]

jöövő héten tuti ilyt csináltatok...:D

2010. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Az enyém hajszálra ilyen :)


Jáááj, utolsó, szerintem ez félelmetesen giccses :D

2010. máj. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik műköröm nagyon gáz...
2010. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi hogy raktatok képet :)


Júúj de szépek :-)


Én még nem tudom milyet csináltassak =)

2010. máj. 17. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
tudtok nekem is ajánlani vmit? Nekem saját körmöm van msot hegyesre vágtam le és midnig kifestem vmiylenre vmi mintát. Valami nem oylan nehéz mintát tudtok ajánlani amit ballkézzel is még egyszerűen rá tok felsteni?
2010. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a hegyes alapba extrém (Szerintem)


És hiába keresel mintákat hát.. pff.. még 1 szál rózsa is bele lesz építve, vagy 1 csokor xD Nagyon gáz nekem nem tettszenek. Én a helyedbe valami szép, egyszerű, szolid kis körömmatricát választanék, vagy pici strasszköveket, színes (legjobb a fekete) nonfi csík stb. Fantázia :) Az a lényeg hogy neked tettszen =)

2010. máj. 17. 22:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg hát azt te is meg tudod csinálni szépre, és nem b*szod el :)
2010. máj. 17. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!