Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kenjem még Bepanthennel?

Kenjem még Bepanthennel?

Figyelt kérdés
3 hetes lesz csütörtökön a tetkóm, reggel végighúztam rajta a kezem és sztem nem heges, de igazából nem is volt. Kenjem még? Vag elég a testápoló?
2010. máj. 17. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még kend,azzal nem ártasz neki.Ismerősömnek a 4.héten lett vele gond,úgyhogy még sztem kend egy pár napig:)Legalább addig még be nem tölti a 3. hetet:)
2010. máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt heges?
2010. máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem. Szerintem azért mert egy hétig fóliáztam éjjel nappal és nem tudott megkeményedni a heg.
2010. máj. 17. 07:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is fóliáztam sokáig.És behegesedett.Hol van és mekkora?Mert az sem mindegy.Minnél közelebb van a szívedhez,annál könnyebben gyógyul.Nekem 2 nap alatt elkezdett hegesedni és 5 nap alatt lejött az összes.A bal cicimnél van.A lábamon viszont 2 hét kellett neki.Én egyébként még most is bekenem neogranormonos testápolóval.
2010. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem már nem kell kenned, esetleg testápolóval, ha kiszárad! A neogranormont nem javaslom, mert kiszedi a színét, ezt a tetkósom mondta!
2010. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12:27.Nekem nem szedte ki :) Ez hülyeség.
2010. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a lapockámon, kb egy tenyérnyi méretű, de tényleg már sima.
2010. máj. 18. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!