Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szakáll állna jól...

Milyen szakáll állna jól nekem, ha egyáltalán valamelyik jól állna. Amit kezdek az jól állna nekem? 22F (kép)

Figyelt kérdés

Ez a fejem:

[link]


és ez amit jelenleg is kezdek növeszteni, de valamiért a hátsó kamerán egyelőre nem látszik, pedig vakuztam is! Na első kameráról a fénybe dugva a pofám:

[link]


Na már most az elképzelés az lenne ami látszik is, kivéve a bajusz. Az mint borosta funkciónálna csak tovább, mert a bajusz nem áll jól vagyis olyan furcsa az akjam fölötti rész egyik oldala minimálisan kint van és nem szimmetrikus... :/


Így milyen lenne, vagy milyet ajánlanátok?



2017. máj. 23. 22:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

# 9

Dehogy sértettél meg! Már rég megbarátkoztam a tudattal. :) Meg végülis nyírva is van mert hát oldalt kell, olyan 1 mm-eresre ehhez! :D

Valószínűleg tényleg arra gondolt. Na hát akkor majd idővel kiderül mi és hogy fog belőlem kinőni, hangzon ez bármennyire is szörnyen! :D

2017. máj. 24. 00:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Reméljük, nem egy alien, drukkolok. :D
2017. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
7es vagyok, a borostádnak kéne még nagyobbnak lenni kicsit
2017. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!