Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy bőrproblémákra használ e az Aloe First spray?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 16:19
 1/2 anonim válasza:
Nekem sajnos pikkelysömöröm van, ami a fejbőrömön is kijött már, erre a bőrgyógyász írt fel mindenféle sampont meg pakolást, amik nekem szinte semmit sem használtak, csak tiszta lapos lett tőlük a hajam. Elkezdtem a fejbőrömre fújni az Aloe First-et és kb 4 nap után szinte teljesen elmúlt a kiütés, és mióta ezt használom nekem a hajam sem zsírosodik, eddig 2 naponta kellett hajat mosnom, mostmár elég csak heti egyszer, és akkor sem azért mert zsíros, csak, hogy tiszta legyen. És hegekre és pattanásra is használtam és arra is szuperül bevált.
2017. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Nagyon sok jót hallottam róla,de nem kimondottam bőrproblémával kapcsolatban,gondoltam kicsit utána érdeklődöm mielött vennék,mert elég drága dolog!
2017. máj. 26. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!