Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizura illene az...

Milyen frizura illene az arcformámhoz?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom alapjába véve jó képü férfi lennék. Csak ez a sima lenyalt sima haj,elrontsa az össz képet.


Ami bevallom igy a társkeresésben is megnehezeti a dolgomat.


Véleményeket esetleg képeket is szivesen fogadnék.


Hogy férfinak rövid hajból, milyen frizurát lehetne kreálni.


Képek az arcomról,és hajamról:



[link]


[link]


[link]


[link]



2017. máj. 26. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A képeken egyszerű, keresetlen, szolid srácnak tűnsz...

Ha tényleg ilyen vagy, akkor kár lenne ezt divatfrizurákkal elrontani, mert onnantól kezdve nem azoknak a lányoknak fogsz bejönni, akik tényleg a te típusodat tartják vonzónak, hanem másfajta csajoknak, akik aztán unalmasnak gondolnak majd...


Viszont egy pár napos borosta nagyon fel tudná dobni ezt az összhatást, anélkül, hogy csorbítaná az egyéniségedet. :)

2017. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem valami hosszabb kócosabb fazonú haj és egy kis borosta vagy szakáll(de elég a borosta) drámaian megváltoztatná a megjelenésed.


[link]


[link]

2017. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

amúgy azt jó lenne tisztáznod velünk, hogy - ok, hogy szeretnél változtatni a külsődön, de - milyen irányban?

Sportos? Rosszfiús? Elegáns? Divatos? Macsós? Egyetemista srác-feeling?


Nagyon nem mindegy :)

2017. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2017. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.


Az a helyzet hogy nekem fogalmam sincs milyen kategóriák,vagy stilusok között kéne keresgélni.


Most 21 éves vagyok,kiskorom óta ilyen hajam,mondhatni csak annyit változtam hogy elmúltak a pattanásaim,és régen kicsit szökébb volt a hajam szine..


De ahogy látom a mai lányoknak nem tetszik ha egy fiú túl egyszerü frizurát hord.


A szakáll és borosta kérdésre :


[link]


Nekem ilyen szakállam van,ami az 5 ös ábrán látható. (Mondhatni a 2 oldalt csak félig nő le,megvan egy kis bajszom,meg az álamnál egy kis szörzet)



És ez igy legalább is szerintem nekem bénán áll.

2017. máj. 26. 17:32
 6/18 A kérdező kommentje:

Most itt egy Google ról leszedett kép:


Egyszer nekem is volt ilyen frizurám. Kb 2 hétig.


[link]


Aztán kaptam meleg hideg véleményt egyaránt és vissza csináltattam erre az egyszerüre amit a mai napig hordok.

2017. máj. 26. 17:44
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor szerintem hagyd a borostát ha ilyen furán nő igényesebb ha teljesen sima az arcod mintha össze-vissza.Mondtad hogy nem találod annyira a stílusod a képen ezek az egyszínű pólók rendben vannak meg az első képen az a zakó okés akkor szerintem kövesd ezt a vonalat.Egyszerű,letisztult,egyszínű pólók(fiús színekben)barna sötétkék,fekete szürke,bordó.Nadrágból is fekete farmer vagy szövetnadrág,nyáron barna/ fekete térdig érő nadrág ,alkalmakra ing,egyszínű a már említett föld színekben esetleg ha tetszik a kockás az nagyon menő abból is nem a harsány divat színek,cipőből letisztult sporcipő nem bazinagy márkajelzésekkel mert az nem jó minden alkalomra és egy alkalmi cipő.Ennyi : )

2017. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Neked nem új frizurára van szükséged, hanem önbizalomra.


Gondold végig...

Ha te lányokról gondolkodsz, valószínűleg van egy olyan kategória, nevezzük 1.-nek, aki külsőleg bombanő, és megnézed, ha szembejön veled, fantáziálsz róla, de párnak mégsem őt választanád, hanem (nevezzük 2.-nek) olyan lányt, aki külsőre talán átlagosabb, de a lelke is, az egyénisége is tetszik.


Elárulok neked egy titkot: a nőknél is van hasonló.

Náluk az 1. kategóriát ezek a divatos hajú, macsó pasik jelentik. A 2. kategóriába pedig azok a fiúk tartoznak, akik egyszerűbbek, szerényebbek, megbízhatóbbak, kevesebbet törődnek saját magukkal, és többet a szerelmükkel, a párjukkal.


Jó vagy így, ahogy vagy, nyugi! :) - És hidd el, ha egyszer nem a külső megfelelés, hanem a belső késztetés visz majd rá, hogy változtass magadon, akkor pontosan tudni fogod majd, mit akarsz, tanácsok nélkül is. :)

2017. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én egy pont ilyen kis egyszerű, kedves-rendes srácba vagyok beleesve évek óta :)

ez a típus, amibe mindketten beletartoztok, egészen más húrokat penget meg egy nőben, mint a macsó pasik, de hidd el, hogy ugyanolyan hatással tudnak lenni a lányokra ;)

2017. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Röhej, de mindenki, aki erre a kérdésre válaszolt eddig, 65%-os

ilyen is ritkaság...

Csak ezért szólok, hogy nem ugyanattól a személytől kaptad a válaszokat, én pl. 2 kommentet írtam ezen kívül, a többit biztosan más. :D

2017. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!