Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Colorista Balayage...

Loreal Colorista Balayage festék után az egész hajam vörös lett. Lehet befesteni az egész hajat?

Figyelt kérdés
Festett sötét barna hajam volt egy pici vöröses beütéssel. Gondoltam nyáron megnövesztem és csak pár csíkot rakok bele. Nem akartam fodrászhoz menni emiatt. Más vloggerek videóján a youtubeon olyan szép csíkokat adott gondoltam megveszem én is. Ma megfestettem. Csak a fesűvel tettem bele pár csíkot és miután lemostam az egész fejem egy répa lett. Semmi szőke csík. Teljesen vörös lett. Nagyon nem tetszik mert kreolos bőröm van. Ha befestem a hajamat újból sima sötét barnára fodrászzal eltünhet ez a vörös? Nagyon megárt a hajamnak majd a festés?

2017. máj. 27. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a festett hajat csak vörösre tudja szívni az ilyen dobozos szőkítő. Nyugodtan festesd be sötétre. Nem fog neki nagyon megártani, bár a szőkítő eléggé szárít de nem fog tönkremenni a hajad.
2017. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát sajnos ezt a festéket bebuktam. Kár volt egy szép alap színt elrontanom :(
2017. máj. 28. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!