Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a színezett hajat nedvesség...

Ha a színezett hajat nedvesség éri kiold belőle a festék?

Figyelt kérdés
Ha a színezett hajat nedvesség éri (pl.:izzadság vagy víz a strandon) akkor folyik belőle a festék? Szeretném beszínezni a hajam de félek, hogy mondjuk tönkreteszi az ágyneműm vagy a pólóm.

2017. máj. 28. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szar a festék, akkor igen.
2017. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az izzadságtól nem ,viszonyt strandon kopni fog
2017. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Izzadságtól nem fog folyni a hajadból a festék. A klóros víz viszont nagyon szedi a színt, főleg a szinezőt.
2017. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De nem úgy kell elképzelni hogy mész a medencébe azt húzod magad után a kék vagy zöld csíkot. Sem a ruhádat nem fogja meg egyszerűen hamarabb kopik de ennyi nem fog szines lé csurogni a nyakadon,arcodon😊
2017. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, a színes létől féltem :)
2017. máj. 28. 14:11
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha krepp papírral festeném akkor folyna színe trutyi?
2017. máj. 28. 16:11
 7/8 Metionin ***** válasza:
Színezőtől függ, nekem volt már hogy drága márkás színezőtől lett tiszta kék a párnám meg a fehér ingem nyaka de amit eddig használtam, ezen kívül egyik sem fogott. A klóros víz szedi és a sampon is, de normális színező nem jön ki sima vízzel, esővel és izzadsággal.
2017. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
izzadtságtól ágyneműn kemény foltot hagy, főleg a kreppapír (éviekig nyomtam azzal, jajj de jó volt!),de a 6ezer forintos manic panic is befogja, ha belefülledek az ágyba (ami dús hajnál elég elkerülhetetlen nyáron)... a kreppet viszont az esővíz is durván oldja! :D hainfó kell írj rám nyugodtan, csinálom páréve :D:D
2017. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!